Polecamy:

Wieści z Okręgu

Posiedzenie Okręgowej Rady PZD w Szczecinie

Okręgowa Rada PZD w Szczecinie odbyła swoje kolejne XII posiedzenie w dniu 11 marca 2024 roku, przy. 74,1 % frekwencji.

Więcej…

Posiedzenie Okręgowej Rady

11 grudnia 2023 r. obradowała Okręgowa Rada PZD w Szczecinie. Program XVI  posiedzenia Okręgowej Rady był urozmaicony a dotyczył wielu dziedzin życia związkowego w skali ogólnokrajowej i okręgowej.

Więcej…

Posiedzenie Okręgowej Rady

23 marca br. obradowała Okręgowa Rada PZD w Szczecinie na kolejnym XIV posiedzeniu, które odbyło się przy 76% frekwencji członków Okręgowej Rady z udziałem Przewodniczącego Okręgowej Komisji Rewizyjnej Pana Eugeniusza Rabuskiego.

Obradom przewodniczył Prezes Okręgu, który powitał uczestników. Po przyjęciu porządku obrad oraz wyborze komisji uchwał i wniosków przystąpiono do realizacji porządku dziennego.

Więcej…

13 czerwca br. obradowała Okręgowa Rada na XII posiedzeniu

Po przywitaniu członków Okręgowej Rady i przewodniczącego Okręgowej Komisji Rewizyjnej oraz po zatwierdzeniu porządku obrad i wyborze Komisji Uchwał i Wniosków prezes Okręgu omówił najważniejsze problemy, którymi żyje dzisiaj Związek w tym nasz Okręg szczeciński.

Więcej…

Posiedzenie Okręgowej Rady w ROD Przyjaźń w Szczecinie w dniu 08.11.2021 r.

ROD Przyjaźń, położony na wyjątkowo urozmaiconym terenie, sięgający swoim początkiem roku 1901, zadbany i prowadzony w sposób należyty przez zarząd ROD, kierowany przez panią Kazimierę Wadowską – posiada 1050 działek. Wszystkie są zagospodarowane, a dom działkowca swoją estetyką i urządzeniem przyciąga uwagę każdego, kto się tutaj pojawi.

Więcej…

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

Na zaproszenie Burmistrza - Pani Marzeny Podzińskiej, w noworocznym spotkaniu 2023 w dniu 3 lutego br. wzięli udział Prezes i pierwszy Wiceprezes Okręgu PZD. Wśród zaproszonych znaleźli się przedstawiciele sołectw, organizacji społecznych, zakładów pracy, samorządu, policji, instytucji miejskich, posłowie, senator oraz wicemarszałek województwa Olgierd Kustoszi i członek zarządu zarządu województwa Stanisław Wziątek. Z zaproszenia skorzystały też współpracujące z gminą miasta zagraniczne. Spotkanie odbyło się w odrestaurowanej widowni Miejskiego Domu Kultury.

Prezentacje dorobku roku 2022 w zakresie osiągnięć gospodarczych, inwestycyjnych, kulturalnych, sportowych, społecznych, współpracy z zagranicą i pomocy uchodźcom z Ukrainy oraz bezpieczeństwa  przedstawiła profesjonalnie Pani Burmistrz.

W wystąpieniach gości pojawiły się głosy gratulacji, uznania i życzenia nowych sukcesów w bieżącym roku, realizowanych zadań w atmosferze spokoju i pokoju.

Dorocznym zwyczajem wyróżniono zasłużone osoby w poszczególnych kategoriach, dyplomami i statuetką PYRZYCZANKA oraz bukietem kwiatów.

Spotkanie uświetniły występy chórów, prowadzonych przez Miejski Dom Kultury, zespoły szkolne, Uniwersytet Trzeciego Wieku, których popisy nagrodzono rzęsistymi brawami.

Atmosfera spotkania podniosła, wrażenia bogate i piękna tradycja. Wszyscy uczestnicy obdarowani zostali pięknym kalendarzem i Rocznym Informatorem Gminy Pyrzyce.    

Po duchowej uczcie uczestnicy spotkali się na słodkim poczęstunku, gdzie była możliwość kuluarowych rozmów między uczestnikami. Wśród nich znalazło się wielu działkowców z prezesami pyrzyckich zarządów ROD Eugenią Nowicką i Kazimierzem Jaborowskim na czele.

Prezes Okręgu PZD w Szczecinie

mgr Tadeusz Jarzębak

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 68

Wczoraj 203

W tygodniu 1151

W miesiącu 5047

Wszystkich 502088

Kubik-Rubik Joomla! Extensions