Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

Nasza współpraca

Nasza współpraca


Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie


Szanowni Państwo

Pragniemy poinformować o owocnej współpracy Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kamieniu Pomorskim z Rodzinnymi Ogrodami Działkowymi w Kamieniu Pomorskim.
Zarząd Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Kamieniu Pomorskim od ponad dwóch lat wspiera nas przekazując nieodpłatnie Bibliotece, a tym samym naszym czytelnikom wydawnictwa o treści ogrodniczej. Wśród czytelników jest wielu długoletnich działkowców, którzy z przyjemnością sięgają do tych tytułów. W ramach współpracy otrzymujemy systematycznie miesięcznik „Działkowiec", piękne kalendarze zdobiące wnętrza Biblioteki, broszury, informatory oraz otrzymaliśmy bardzo cenną, bogatą w ilustracje i informacje książkę pt. „ Vademecum działkowca". Te działania wzbogacają ofertę biblioteki dla osób pragnących rozwijać swe działkowe i ogrodnicze hobby. Trzeba pamiętać, że w Bibliotece te materiały udostępniane są bezpłatnie i dlatego może z nich korzystać każdy.
Chcemy bardzo serdecznie podziękować Państwu za włożony wkład i zaangażowanie w rozszerzaniu wiedzy ogrodniczej i działkowej, którą my możemy przekazywać dalej dzięki Waszym wydawnictwom.
Liczymy na kontynuację współpracy. Jednocześnie zapraszamy do odwiedzenia naszej Biblioteki.

 

Kamień Pomorski, 11 maja 2012 roku

 

Pan
Grzegorz Napieralski
Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Szanowny Panie Pośle.
Działkowcy okręgu szczecińskiego śledzili z wielkim zainteresowaniem obrady Sejmu i Senatu, w czasie prac nad ustawą o rodzinnych ogrodach działkowych.
Doceniamy przyjazny stosunek Pana Posła dla sprawy ogrodnictwa działkowego w Polsce, która dla miliona rodzin działkowców jest szczególnie ważna, zwłaszcza teraz, gdy dla niektórych z nich jest to jedyna oaza wypoczynku, jak również źródło uzupełnienia dochodów rodziny.
Gdyby nie wsparcie światłych ludzi, doceniających różnorodną rolę ogrodów działkowych w miastach, nie byłoby tego sukcesu, który pozwoli działkowcom żyć i pracować spokojnie na tych maleńkich skrawkach ojczystej ziemi.
Wraz z podziękowaniem za orędownictwo w sprawie zabezpieczenia harmonijnego rozwoju rodzinnych ogrodów działkowych w przyszłości, przesyłamy życzenia, aby szlachetne idee zawsze znajdowały zrozumienie i miały szansę pełnej realizacji dla dobra społeczeństwa.
Z wyrazami szacunku od działkowców Okręgu Szczecińskiego

Prezes OZ PZD w Szczecinie - mgr Tadeusz Jarzębak
Sekretarz OZ PZD w Szczecinie - inż. Edward Grabowski

Szczecin, styczeń 2006 roku

DYREKCJA
Państwowej Szkoły Muzycznej
w Stargardzie Szczecińskim

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie przekazuje serdeczne życzenia Noworoczne i gratuluje Pomysłu połączenia kolędowania z wystawą dorobku malarskiego Pani Krystyny Krawczyk, która wśród Działkowców inspiruje ruch artystyczny.
Życzymy dalszych osiągnięć dla Grona Pedagogicznego oraz młodych śpiewaków i muzyków, dzięki którym nie zginą polskie tradycje kolędnicze.

Z serdecznymi pozdrowieniem
Prezes OZ PZD w Szczecinie - mgr Tadeusz Jarzębak
Sekretarz OZ PZD w Szczecinie - inż. Edward Grabowski

Szczecin, styczeń 2005 roku

Panu
Zbigniewowi Zychowiczowi
Senatorowi Rzeczypospolitej Polskiej

Za owocną współpracę ze społecznym ruchem ogrodnictwa działkowego na Ziemi Szczecińskiej, za zrozumienie potrzeb jego istnienia i rozwoju oraz za wspieranie wszystkich poczynań działkowców w integrowaniu lokalnych społeczności, ochronie środowiska naturalnego i stwarzania warunków niesienia wymiernej pomocy materialnej oraz godnego wypoczynku dla ludzi szczególnie jej potrzebujących.

Prezes OZ PZD w Szczecinie - mgr Tadeusz Jarzębak
Sekretarz OZ PZD w Szczecinie - inż. Edward Grabowski

Szczecin, 19 styczeń 2005 roku

mgr Ryszard Boratyński
Burmistrz
MIASTA I GMINY
W CHOSZCZNIE

Za owocną współpracę ze społecznym ruchem ogrodnictwa działkowego na Ziemi Choszczeńskiej, za zrozumienie potrzeb jego istnienia i rozwoju oraz za wspieranie wszystkich poczynań działkowców w integrowaniu lokalnych społeczności.
Dziękujemy za wdrażanie i realizację programu "Bezpieczny Ogród", a także stwarzanie warunków niesienia wymiernej pomocy materialnej oraz godnego wypoczynku dla ludzi szczególnie jej potrzebujących.

Prezes OZ PZD w Szczecinie - mgr Tadeusz Jarzębak
Sekretarz OZ PZD w Szczecinie - inż. Edward Grabowski

Szczecin, 10 styczeń 2006 roku

[...] dalej

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 158

Wczoraj 287

W tygodniu 1510

W miesiącu 4309

Wszystkich 515054

Kubik-Rubik Joomla! Extensions