Polecamy:

Wieści z Okręgu

Posiedzenie Okręgowej Rady PZD w Szczecinie

Okręgowa Rada PZD w Szczecinie odbyła swoje kolejne XII posiedzenie w dniu 11 marca 2024 roku, przy. 74,1 % frekwencji.

Więcej…

Posiedzenie Okręgowej Rady

11 grudnia 2023 r. obradowała Okręgowa Rada PZD w Szczecinie. Program XVI  posiedzenia Okręgowej Rady był urozmaicony a dotyczył wielu dziedzin życia związkowego w skali ogólnokrajowej i okręgowej.

Więcej…

Posiedzenie Okręgowej Rady

23 marca br. obradowała Okręgowa Rada PZD w Szczecinie na kolejnym XIV posiedzeniu, które odbyło się przy 76% frekwencji członków Okręgowej Rady z udziałem Przewodniczącego Okręgowej Komisji Rewizyjnej Pana Eugeniusza Rabuskiego.

Obradom przewodniczył Prezes Okręgu, który powitał uczestników. Po przyjęciu porządku obrad oraz wyborze komisji uchwał i wniosków przystąpiono do realizacji porządku dziennego.

Więcej…

13 czerwca br. obradowała Okręgowa Rada na XII posiedzeniu

Po przywitaniu członków Okręgowej Rady i przewodniczącego Okręgowej Komisji Rewizyjnej oraz po zatwierdzeniu porządku obrad i wyborze Komisji Uchwał i Wniosków prezes Okręgu omówił najważniejsze problemy, którymi żyje dzisiaj Związek w tym nasz Okręg szczeciński.

Więcej…

Posiedzenie Okręgowej Rady w ROD Przyjaźń w Szczecinie w dniu 08.11.2021 r.

ROD Przyjaźń, położony na wyjątkowo urozmaiconym terenie, sięgający swoim początkiem roku 1901, zadbany i prowadzony w sposób należyty przez zarząd ROD, kierowany przez panią Kazimierę Wadowską – posiada 1050 działek. Wszystkie są zagospodarowane, a dom działkowca swoją estetyką i urządzeniem przyciąga uwagę każdego, kto się tutaj pojawi.

Więcej…

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

Tegoroczne spotkanie noworoczne Polskiego Stronnictwa Ludowego w Województwie Zachodniopomorskim, rozpoczęło się nabożeństwem w Katedrze pw. Św.  Jakuba w Szczecinie.

Nabożeństwo rozpoczęło się 8.01 br. o godz. 12:00, celebrowane przez biskupa Henryka Wejmana, było nasycone akcentami patriotyczno – świątecznymi i ubarwione licznymi sztandarami. 

Po nabożeństwie uczestnicy udali się do hotelu Dana na publiczne spotkanie z prezesem PSL dr Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem, gdzie mogli dowiedzieć się o priorytetach polityki PSL oraz o aktualnej sytuacji gospodarczej kraju. Po wystąpieniu prezesa oraz licznych pytaniach, na które została udzielana odpowiedź, uczestnicy udali się na kolejne spotkanie w Hanza Tower. 

Po powitaniu działaczy PSL-u, gości, wręczeniu odznaczeń resortowych oraz wystąpieniach senatorów, posłów i zaproszonych gości, ks. dziekan Piotr Twaróg wprowadził wszystkich w nastrój świąteczny z odśpiewaniem kolędy włącznie.

W atmosferze rodzinnego święta, nastąpiło dzielenie się opłatkiem i wzajemne składanie sobie życzeń.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się prezes i I wiceprezes Okręgu PZD, a na sali można było spotkać wielu działkowców z rodzinnych ogrodów działkowych naszego województwa.

Uroczyste podtrzymywanie spotkań noworocznych, spaja mocno to zwarte środowisko ludowców, które dobrze służy naszej ojczyźnie.

 

Prezes Okręgu PZD w Szczecinie

Tadeusz Jarzębak

 

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 157

Wczoraj 183

W tygodniu 1308

W miesiącu 3132

Wszystkich 506555

Kubik-Rubik Joomla! Extensions