Polecamy:

Wieści z Okręgu

13 czerwca br. obradowała Okręgowa Rada na XII posiedzeniu

Po przywitaniu członków Okręgowej Rady i przewodniczącego Okręgowej Komisji Rewizyjnej oraz po zatwierdzeniu porządku obrad i wyborze Komisji Uchwał i Wniosków prezes Okręgu omówił najważniejsze problemy, którymi żyje dzisiaj Związek w tym nasz Okręg szczeciński.

Więcej…

Posiedzenie Okręgowej Rady w ROD Przyjaźń w Szczecinie w dniu 08.11.2021 r.

ROD Przyjaźń, położony na wyjątkowo urozmaiconym terenie, sięgający swoim początkiem roku 1901, zadbany i prowadzony w sposób należyty przez zarząd ROD, kierowany przez panią Kazimierę Wadowską – posiada 1050 działek. Wszystkie są zagospodarowane, a dom działkowca swoją estetyką i urządzeniem przyciąga uwagę każdego, kto się tutaj pojawi.

Więcej…

Relacja z ostatniego posiedzenia okręgowej rady w kadencji 2015-2019

12 sierpnia br., w siedzibie Okręgu odbyło się ostanie w kadencji posiedzenie Okręgowej Rady z udziałem wszystkich członków Okręgowej Komisji Rewizyjnej. Po zatwierdzeniu porządku obrad i powołaniu komisji uchwał i wniosków przystąpiono do realizacji przyjętego porządku posiedzenia.

Więcej…

Obradowała Okręgowa Rada w Szczecinie

Zgodnie z planem pracy 3.06.br., obradowała Okręgowa Rada PZD. W obradach wzięli udział jej członkowie oraz przewodniczący Okręgowej Komisji Rewizyjnej. Po otwarciu obrad, zatwierdzeniu porządku i wyborze komisji uchwal i wniosków, prezes Okręgu przedstawił ogólną sytuację PZD, z uwzględnieniem szczecińskiego okręgu. Zwrócił uwagę na aktywność oraz na skuteczność Krajowej Jednostki, w tworzeniu nowego prawa w zakresie utrzymania czystości w gminach, o gospodarce nieruchomościami, planowaniu przestrzennym i prawie budowlanym.

Więcej…

Obrady Okręgowej Rady PZD

Zgodnie z planem, w dniu 14.03 br., obradowała Okręgowa Rada na zwyczajnym posiedzeniu. Przy frekwencji 90%, zatwierdzono porządek dzienny, który obejmował:

1. sprawozdanie z działalności Okręgu za rok 2018

2. sprawozdanie finansowe Okręgu za rok 2018

3. preliminarz Okręgu na rok 2019

Więcej…

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

W dniach 26-28.04.2013r. trzynastu wolontariuszy z Publicznego Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim: Kamil Gralak, Agnieszka Krzysztoń, Jakub Smerdziński, Natalia Martuś, Jola Wiśniewska, Angelika Gorzkowska, Klaudia Wiśniewska, Kasia Stogowska, Natalia Sobczyk, Aleksandra Pieróg, Weronika Zielińska, Weronika Krupska, Julia Mancewicz pod opieką p. Kingi Machowskiej dołączyło do Ogólnopolskiej Akcji Pomocy Hospicjum "Pola nadziei". Uczniowie wspierali swoją działalnością Hospicjum św. Jana Ewangelisty w Szczecinie. Wolontariusze w zamian za datki rozdawali żonkile, które są symbolem nadziei. Uczniowie kwestowali na terenie Kamienia Pomorskiego oraz w miejscowościach, w których mieszkają. Puszki z pieniędzmi odebrała od nas p. Kamila Zglinicka, która zajmuje się wolontariatem w hospicjum. Wolontariusze bardzo dziękują za pomoc wszystkim, którzy wsparli akcję. Dziękujemy za pomoc wolontariuszom Klubów Ośmiu z gminy Kamień Pomorski. W szczególności dziękujemy Rodzinnym Ogrodom Działkowym w Kamieniu Pomorskim oraz p. Jerzemu Mańczakowi, który zaopatrzył nas w żonkile. Dziękujemy wolontariusze.

źródło http://www.gimnazjumkamien.pl

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 0

Wczoraj 188

W tygodniu 940

W miesiącu 3484

Wszystkich 410039

Kubik-Rubik Joomla! Extensions