Polecamy:

Prasa Działkowa

 

Japońskie ogrody

Ogrody działkowe w Japonii.

W  ogrodzie działkowym Hagidai na 106 rodzin jest 117 działek. Jedna działka ma powierzchnie 30 metrów kwadratowych. Każdy rok działalności ogrodu działkowego Hagidai zaczyna się od walnego zgromadzenia. Obejrzyj jak wyglądają ogrody działkowe w Japonii - kliknij

                         do Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Wodnej podjęty na posiedzeniu w dniu 05.06.2012 r.

Szanowny Panie Ministrze

Tyle listów zbiorowych i indywidualnych przesłaliśmy do Pana, często nawet w szorstkim tonie, ale przesiąkniętych troską o nasze rodzinne ogrody działkowe. Petycje i listy osobiste, często pisane są różnie, ale szczerze.
Uspokajał nas Pan, że nic się nie dzieje wokół ustawy, że Rząd nie planuje zmian. Wierzymy Panu, wierzymy także w sprawiedliwość w imieniu, której zaskarżono ustawę o ROD.
Zastanawia jednak myśl, skąd przyszło olśnienie i zrodziła się sugestia Wnioskodawcy do takiego potraktowania miliona rodzin.
Chcemy wierzyć, że to, co się dzieje wokół ustawy od dwóch lat, to nie fatum i sprytnie inspirowana, gdzieś tam w ośrodkach, myśl forsowana przez ludzi, którym zależy na osiągnięciu celu dzisiaj jeszcze mocno skrywanego.
Dziwi nas jednak tak wysoko uplasowanie groteskowych stowarzyszeń, których źródła leżą w bezprawiu, a które są niemal gloryfikowane i wykorzystywane przeciwko ustawie o ROD.

Z wyrazami szacunku - (podpisy 33 członków)

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 34

Wczoraj 156

W tygodniu 910

W miesiącu 3575

Wszystkich 294035

Kubik-Rubik Joomla! Extensions