Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

Ogłoszenia, przetargi

Ogłoszenie o przetargu

Zarząd ROD Narcyz Ogłasza Przetarg pn. "Wymiana  instalacji  wodnej w Ogrodzie ROD Narcyz ul Szosa polska b/n w Szczecinie"

Wszelkie informacje Szczegółowe można pobrać z strony http://narcyzrod.pl/nasze.html  lub  pisząc na email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (zamawiający wyśle dokumenty po uprzedniej prośbie przesłanej na email zamawiającego w formie odpowiedzi drogą elektroniczną, wyłączając dni wolne od pracy)

Informacje odnośnie wizji lokalnej można uzyskać pod Tel. 537-155-762

Wszelkie pytania proszę tylko kierować drogą elektroniczną na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w innym przypadku zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za odpowiedzi uzyskane przez Telefon.

Termin składania ofert do godziny 17:00, dnia 22.02.2023 

Zarząd ROD Narcyz w Szczecinie

 

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 156

Wczoraj 183

W tygodniu 1307

W miesiącu 3131

Wszystkich 506554

Kubik-Rubik Joomla! Extensions