Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

W związku z zaskarżeniem ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych do Trybunału Konstytucyjnego oraz przesłanym stanowiskiem Marszałka Sejmu w tej kwestii jesteśmy zaniepokojeni losami naszych ogrodów w przyszłości.
Rozpatrzenie wniosku I Prezesa Sądu Najwyższego przez Trybunał Konstytucyjny będzie miało decydujące znaczenie, co stanie się z dorobkiem działkowców.
Jesteśmy skonsternowani wyznaczeniem na reprezentanta Sejmu przed Trybunałem Konstytucyjnym posła Andrzeja Derę, którego nasze środowisko działkowe postrzega jako przeciwnika istniejącego systemu prawnego oraz inicjatora zmian prawnych zmierzających do nikąd.
Postawa wyznaczonego reprezentanta nie gwarantuje bezstronności w czasie rozprawy przed Trybunałem Konstytucyjnym i w związku z tym zwracamy się do pana Marszałka o dokonanie zmian personalnych w składzie osobowym reprezentującym Sejm przed Trybunałem Konstytucyjnym.

Prezes OZ PZD Tadeusz Jarzębak
Sekretarz OZ PZD Edward Grabowski
Przewodniczący Komisji Uchwał i Wniosków Czesław Skonecki

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 54

Wczoraj 81

W tygodniu 622

W miesiącu 904

Wszystkich 476507

Kubik-Rubik Joomla! Extensions