Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

Po wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych, nad naszymi rodzinami zawisła groźba utraty działki lub poważny wzrost obciążeń finansowych za jej posiadanie.

Działka dla mojej rodziny jest miejscem sobotnio niedzielnego wypoczynku, tam spędzamy urlop, a także odbywamy spotkania towarzyskie i uroczystości rodzinne. Mamy dobrze zorganizowany ogród w który włożyliśmy tyle pracy. Zarząd ogrodu stara się o to by nam było dobrze. Nie mamy konfliktu z sąsiadami. W dyskusjach sąsiedzkich często pada pytanie w czym my naruszamy Konstytucję? Czy to co jeszcze mamy od Państwa, też musi być nam zabrane?

Chcemy dalej na naszych ogrodach wieść życie spokojne, a nie ciągle drżeć o przyszłość.
Panowie z Trybunału Konstytucyjnego nie mają działek. Mają inne warunki, a to co zrobili z naszą ustawą jest niedobre. Teraz trapi nas niepokój. Było dobrze, dlaczego ten spokój został nam zepsuty?
Co dalej z nami?
Chcemy być z zarządem ogrodu z całym Związkiem, bo to jest dla nas najistotniejsze.

(podpisy działkowców)

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 32

Wczoraj 201

W tygodniu 32

W miesiącu 4273

Wszystkich 495304

Kubik-Rubik Joomla! Extensions