Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

                         do Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Wodnej podjęty na posiedzeniu w dniu 05.06.2012 r.

Szanowny Panie Ministrze

Tyle listów zbiorowych i indywidualnych przesłaliśmy do Pana, często nawet w szorstkim tonie, ale przesiąkniętych troską o nasze rodzinne ogrody działkowe. Petycje i listy osobiste, często pisane są różnie, ale szczerze.
Uspokajał nas Pan, że nic się nie dzieje wokół ustawy, że Rząd nie planuje zmian. Wierzymy Panu, wierzymy także w sprawiedliwość w imieniu, której zaskarżono ustawę o ROD.
Zastanawia jednak myśl, skąd przyszło olśnienie i zrodziła się sugestia Wnioskodawcy do takiego potraktowania miliona rodzin.
Chcemy wierzyć, że to, co się dzieje wokół ustawy od dwóch lat, to nie fatum i sprytnie inspirowana, gdzieś tam w ośrodkach, myśl forsowana przez ludzi, którym zależy na osiągnięciu celu dzisiaj jeszcze mocno skrywanego.
Dziwi nas jednak tak wysoko uplasowanie groteskowych stowarzyszeń, których źródła leżą w bezprawiu, a które są niemal gloryfikowane i wykorzystywane przeciwko ustawie o ROD.

Z wyrazami szacunku - (podpisy 33 członków)

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 50

Wczoraj 88

W tygodniu 538

W miesiącu 2719

Wszystkich 437673

Kubik-Rubik Joomla! Extensions