Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

Do Pani Ewy Kopacz
Marszałek Sejmu

Byłem na zebraniu w naszym ogrodzie i powiedzieli, że z ogrodami cos będzie niedługo, bo rząd szykuje jakieś zmiany. Moja rodzina zadowolona jest, że mamy działkę, gdzie w sobotę i w niedziele czy w każdy wolny dzień jesteśmy. Trochę się pogościmy, pocieszymy widokiem naszych kwiatów i owoców i tym, że sami na tych małych skrawkach możemy organizować nasze życie rodzinne.
Tak było zawsze a było nawet lepiej  bo i radości było więcej, ludzie byli mniej chciwi i szanowali siebie wszyscy i szanowali prawo.

Kiedyś do roboty w ogrodzie nie brakowało chętnych mamy to co własnymi rękami robiliśmy wspólnie. A teraz pojawiają się chętni żeby to zmienić, sprywatyzować, obiecują zachęcają.
Wiem, że nie ma nic za darmo. Tylko praca szacunek do ziemi daje owoce.  Wierzymy głęboko, że to co zrobiliśmy przez 30 lat będzie dalej służyć naszym dzieciom i  wnukom.

Z wyrazami szacunku, Stanisław Golański ROD im. „Przyjaźń” Szczecin
Szczecin, 28.03.2012

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 163

Wczoraj 237

W tygodniu 631

W miesiącu 2493

Wszystkich 327095

Kubik-Rubik Joomla! Extensions