Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

Do Pani Ewy Kopacz
Marszałek Sejmu

Nasza działka to nasze królestwo. Nie mam większej radości jak oglądanie rozbawionych dzieci na działce. Ta swoboda z jaką biegają, śmieją się i nabierają zdrowia jest największą radością. Mamy huśtawki i różne inne urządzenia na placu zabaw. Z tego też korzystają sąsiedzi naszych działek. Boimy się żeby to się nie zmieniło. Ludzie mówią różne rzeczy. My widzimy na co dzień ile padło zakładów pracy ilu jest bezrobotnych wokół nas. Jakby mieli zabrać to co mamy to było by niedobrze.
Będziemy bronić się jak tylko się da, jeśli trzeba to i w Warszawie pod Sejmem się zbierzemy jest nas dużo, to może przemówimy rządowi by nie ruszać naszych ogrodów, które dają radość rodzinom.
Do nas przychodzą ludzie ci którzy nie maja działek. Jak trzeba to dzielimy się tym co mamy.

Świat i przyroda jest dla wszystkich trzeba się na tej biedzie wspierać ale boimy się i że tego robić nie będzie można jak nam te ogrody porozwalają.

Z wyrazami szacunku, Sylwia i Radosław Wadowscy ROD im. „Przyjaźń” Szczecin
Szczecin, 02.04.2012

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 55

Wczoraj 88

W tygodniu 543

W miesiącu 2724

Wszystkich 437678

Kubik-Rubik Joomla! Extensions