Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

Czas wiosenny – to czas porządków w obejściach i w ogrodach. Podejmujemy trud, aby nasze ogrody doprowadzić do stanu, w których z przyjemnością się przebywa i wypoczywa. Podchodzimy do sprawy po gospodarsku. Bierzemy się do roboty. Mamy długofalowe plany, aby ogrody działkowe jeszcze bardziej przystosować do potrzeb  dostępności dla szerokiego społeczeństwa a nie tylko dla rodzin działkowców.

Dostrzegamy jednak brak woli politycznej ze strony władz i obawiamy się, aby nasze wysiłki nie poszły na marne. W sytuacjach niepewności rodzi się zwątpienie. Tyle się mówi o naszej ustawie działkowej, że jest niekonstytucyjna itd. A co u nas jest konstytucyjne? Jeżeli rozejrzymy się wokoło to nasuwa się pytanie, czy jeszcze i te ogrody trzeba zniszczyć.

Mamy dobre prawo, więc go bronimy i prosimy Panią Marszałek i Pana Premiera o wsparcie naszych dążeń, za co wyrażamy wdzięczność.  Zapraszamy do naszych ogrodów na lato.

Stargard Szczeciński, 14.03.2012 rok (Podpisy 19 osób)

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 91

Wczoraj 121

W tygodniu 669

W miesiącu 91

Wszystkich 444450

Kubik-Rubik Joomla! Extensions