Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

Działki użytkowane w rodzinnych ogrodach działkowych są dla nas dobrodziejstwem, które doceniamy i szanujemy. Niepokoimy się przyszłym losem naszych ogrodów, w które włożyliśmy tyle trudu i potu aby wyglądały tak, jak wyglądają dzisiaj. Pod ogrody przyjmowaliśmy ziemie najsłabsze, nieużytki itp. Ile trudu włożono w te ogrody, to tylko my i nasze rodziny mogą ocenić. Teraz, gdy ogrody przedstawiają wartość zagospodarowanej zieleni pojawiają się chętni do ich przejmowania.

Jesteśmy zadowoleni z ustawy o ROD. Komu przychodzi do głowy by zmieniać rzeczy dobre? Czy w tym państwie nie ma już ludzi rozsądnych?  Zwracamy się do Pani Marszałek oraz do Pana Premiera, aby zająć stanowisko w sprawie zagrożenia rodzinnych ogrodów działkowych. Czekamy na konkretne stanowisko w sprawie bytu naszych ogrodów. Przekazujemy pozdrowienia od wszystkich działkowców.

Nowogard, 13.03.2012 roku - (podpisy 30 członków)

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 167

Wczoraj 185

W tygodniu 352

W miesiącu 3507

Wszystkich 485189

Kubik-Rubik Joomla! Extensions