Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

 Szanowna Pani Marszałek!

Niżej  podpisany sygnatariusz listu otwartego delegatów, na IX Krajowy Zjazd Delegatów Polskiego Związku Działkowców, który odbył się w dniach 16/17-12-2011 w Warszawie, zwracam się z prośbą wynikającą z niepokoju do Pani Marszałek, że po okresie dwóch miesięcy od wysłania listu jest  brak tak oczekiwanej odpowiedzi.
Dla potwierdzenia wiarygodności mojej ,podaję, że złożyłem swój podpis pod Lp. 75 na podpisanych 430 Delegatów.
Zgromadzeni 16 grudnia 2011r. w Warszawie uczestnicy IX Krajowego Zjazdu Delegatów PZD po odczytaniu  treści specjalnego przesłania Pani Marszałek do Delegatów  - życząc nam  konstruktywnych obrad,  z najwyższym zaufaniem do Pani Marszałek,  opracowaliśmy specjalny list  i złożono podpisy  na liście otwartym To było szczególne wyróżnienie nas  działkowców i jeszcze raz serdecznie składam osobiście tą drogą Pani Marszałek  podziękowanie.

Szanowna Pani Marszałek!

Pani Marszałek jako lekarz ludzkich ciał, łatwiej zrozumieć nas, że prócz ciała mamy od kilku lat zdenerwowaną i zatrutą naszą duszę z powodu ciągłej niepewności o ogród. Rozpoczynamy nowy rok gospodarczy 2012, opracowane są plany inwestycji modernizacji i remontów i są to duże nakłady z kieszeni działkowców. Nie chcemy mieć sytuacji, a chcemy mieć pewność, że nie zostaną zmarnowane środki społeczne, bo mogą zapaść jakieś niekorzystne decyzję dotyczące działkowców.


Ja osobiście mam przekonanie i pewność, że Pani Marszałek docenia zdrowotne walory płynące z uprawy działek i aktywności fizycznej działkowców i dopomoże swoją postawą, zaangażowaniem i decyzją, że nasza ustawa o ROD z 2005 r pozostaje w nienaruszonej całości, za co serdecznie z góry dziękuję  w imieniu naszych polskich rodzin. Szersze uzasadnienie jest wyrażone w podpisanym liście.

Pozostaję z wyrazami szacunku - Józef Romanowski   ROD „Stoczniowiec” 
Szczecin 16-02-2012

 

{begin_newsvisualizer parameters="closer: false, sticky: true, glue: 'before'"} 

  {news content="Czytaj także list do Marszałek Sejmu RP skierowany przez OZ PZD. Znajdziesz go w zakładce wiadomości --> w obronie PZD "}

{end_newsvisualizer}

 

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 54

Wczoraj 88

W tygodniu 542

W miesiącu 2723

Wszystkich 437677

Kubik-Rubik Joomla! Extensions