Polecamy:

Galeria ROD "Górki Ustowskie"

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

Aktualności z ROD "Górki Ustowskie"

List do Klubu Parlamentarnego Platformy Obywatelskiej

Jako działkowiec i wyborca Roman Krempski zwracam się dom Klubu Parlamentarnego Platformy Obywatelskiej o wykluczenie Pana Posła Stanisława Huskowskiego z dalszych prac na projektem o ogrodach działkowych. Moja prośba jest wynikiem wystąpienia w końcowej debacie sejmowej Posła Stanisława Huskowskiego w której uwidocznił swoje rzeczywiste zamiary jakimi się kieruje i które uwidacznia w projekcie o ogrodach działkowych waszej partii zmierzające do rozgrywki osobistej a nie o dobro społeczeństwa co jest sprzeczne z założeniami Posła RP.

Moim dowodem jest dwukrotne przywołanie Posła Stanisława Huskowskiego przez wicemarszałka Panią Wandę Nowicką za nie stosowne wystąpienie i nie na temat przekraczające zwyczaje sejmowe i uprawienia Posła RP a pokazujące rzeczywiste intencję Posła Huskowskiego w redagowaniu treści projektu o ogrodach działkowych autorstwa Platformy Obywatelskiej.

Do wiadomości:

Krajowa Rada PZD

Działkowcy ROD Górki  Ustowskie w Szczecinie poniższych

Mapa "Górki Ustowskie"

 

Licznik wejść

Dzisiaj 42

Wczoraj 201

W tygodniu 42

W miesiącu 4283

Wszystkich 495314

Kubik-Rubik Joomla! Extensions