Polecamy:

Galeria ROD "Górki Ustowskie"

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

Aktualności z ROD "Górki Ustowskie"

List do Posła Huskowskiego

Szanowny Panie Pośle Stanisławie Huskowski

z wielkim zdziwieniem słuchałem pańskiego wystąpienia końcowego w debacie sejmowej w dniu 17.04.2013r  w sejmie na  temat projektów w sprawie ogrodów w Polsce. Moje zdumienie i zarazem nie zrozumiałe insynuacje personalnego wywodu w stosunku do władz PZD wybranych w demokratycznych wyborach budzi wątpliwość czy Pan jako poseł jeden z twórców projektu o ogrodach działkowych biorący udział w tworzeniu projektu poselskiego o ogrodach działkowych uczestniczy jako poseł któremu leży na sercu dobro społeczeństwa polskiego czy  tylko rozgrywka personalnie za jakieś  mimozy osobiste.

Pragnę Panu przypomnieć o przysiędze jaką Pan skradał w dniu rozpoczęcia kadeci w której powołał się pana na BOGA. Moje wątpliwości nie są moją wyobraźnia tylko stwierdzeniem faktu  na która jest potwierdzenie w scenariuszu z debaty sejmowej z której wynika, ze Pani wicemarszałek  Wanda Nowicka dwukrotnie upominała Pana za nie stosowne wystąpienie i nie na temat przekraczające zwyczaje sejmowej kultury i uprawień  Posła RP a wskazujące na osobiste mimozy Pana Posła w stosunku do PZD i jego członków co jest zaprzeczeniem  składanej przez Pana przysięgi w obliczu całego narodu Polskiego i jak Pan sam dodał i Boga. W związku z stwierdzeniem opisanego wywodu dla dobra Pańskiego a przede wszystkim społeczeństw wskazane jest aby Pan sam wyłączył się z dalszych prac na projektem ustawy o ogrodach działkowych w Polsce, bo moim zdaniem wypowiedz Pańska w dniu 17.04.2013 roku w Sejmie budzi wątpliwość czy dalej Pan będzie pracował dla dobra społeczeństwa czy tylko dla własnych ambicji.

Z działkowym pozdrowieniem działkowiec z Szczecina Roman Krempski.

Do wiadomości:

Klub parlamentarny PO

Krajowa Rada PZD

 

Działkowcy ROD Górki  Ustowskie w Szczecinie

Mapa "Górki Ustowskie"

 

Licznik wejść

Dzisiaj 151

Wczoraj 183

W tygodniu 1302

W miesiącu 3126

Wszystkich 506549

Kubik-Rubik Joomla! Extensions