Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

W dniu 10  i 12 grudnia 2012 r. odbyły się narady szkoleniowo instruktażowe księgowych i kasjerów Rodzinnych Ogrodów Działkowych okręgu szczecińskiego. Prezes oraz Dyrektor OZ omówili projekt obywatelski  ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych  złożony przez Komitet Inicjatywy Ustawodawczej oraz przedstawili   obecną sytuację w jakiej mogą znaleźć się  w rodzinne ogrody działkowe przez przygotowanie niekorzystnych ustaw przez różne partie polityczne.

Następnie księgowa okręgu omówiła sprawy zamknięcia ksiąg rachunkowych oraz sprawozdawczość za 2012 r. oraz przygotowanie do preliminarzy finansowych na 2013 r. Przypomniano o obowiązku składania wniosków i deklaracji w sprawie podatku rolnego i od  nieruchomości  do zwolnień podatkowych w 2013 r.

Poruszona temat zmian dotyczących wywozu nieczystości jakie będą obowiązywać od 1 lipca 2013 r.  Uczestnicy z niepokojem odebrali projekty ustaw proponowane przez  różne partie polityczne.
Zostały podjęte stanowiska skierowane do Posłów wszystkich opcji politycznych o przychylne przyjęcie obywatelskiego projektu - czytaj

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 65

Wczoraj 180

W tygodniu 449

W miesiącu 4914

Wszystkich 429278

Kubik-Rubik Joomla! Extensions