Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

Reprezentanci społeczności działkowej ruszyli w dniach 16-17 listopada 2012 roku na ulice Szczecina, aby zbierać podpisy pod obywatelskim projektem ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych. Zbiórka uliczna odbyła się na najbardziej znanych i uczęszczanych ulicach Szczecina (Aleja Wyzwolenia, okolice Parku Kasprowicza-Jasne Błonia, okolice targowiska Manhattan, Plac Kościuszki, okolice Turzynu oraz ul. Milczańska).

Mimo niesprzyjającej pogody wolontariusze (z ROD „Mieszka I”: Józef Kościołek, Wiesława Szebesta, Wincenty Piórkoś; z ROD „Transportowiec”: Zygmunt Górczyński, Elżbieta Kucman, Dorota Glińska oraz pracownicy biura OZ) zbierali podpisy na ulicach miasta Szczecina. Udzielali oni informacji o projekcie ustawy, o zapisach w nim zawartych, odpowiadali na pytania. 

Poparcie udzielone działkowcom jest sukcesem całych społeczności lokalnych i wyrazem tego, jak ogrody są potrzebne w miastach. Zgłaszajmy się po listy do zarządów ROD i do Okręgowego Zarządu oraz zbierajmy podpisy poparcia pod obywatelskim projektem ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych.

 

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 1

Wczoraj 102

W tygodniu 1

W miesiącu 103

Wszystkich 469312

Kubik-Rubik Joomla! Extensions