Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

Pan
Zbigniew Jakobsche
Dyrektor Szkolnego Schroniska Młodzieżowego „CUMA”
w Szczecinie

Szanowny Panie Dyrektorze

Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd w Szczecinie składa na Pana ręce gratulacje oraz najwyższe uznanie za wierność idei Miejskiego Konkursu pod nazwą „Zielona Szkoła – Nasza Przygoda z Przyrodą”.
Gratulujemy laureatom tego wspaniałego konkursu - osiągnięć oraz życzymy im, aby te osiągnięcia przyniosły owoce w przyszłości.
Gratulujemy Miastu za patronat i wspieranie idei wychowania od dziecka w duchu poszanowania przyrody i otaczającego nas świata.

Wszystko, co zostało dotychczas zrobione przez organizatorów konkursu ma aspekt niewymierny, ale znaczący, zarówno dla placówek oświatowych jak również całego społeczeństwa zielonego miasta Szczecina.
Jako organizacja prowadząca rodzinne ogrody działkowe uważamy, że zaszczepiona w młodości idea będzie owocować w postaci nowych działkowców w naszych ogrodach.

Gratulujemy jeszcze raz sukcesów oraz składamy podziękowanie dla wszystkich uczestników i gości finału miejskiego konkursu w 2012 roku.

Dyrektor Okręgowego Zarządu                                                   PZD Prezes Okręgowego Zarządu PZD
           w Szczecinie                                                                                 w Szczecinie
     mgr inż. Tomasz Olkuski                                                                  mgr Tadeusz Jarzębak             

Szczecin, 20.06.2012 roku

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 2

Wczoraj 102

W tygodniu 2

W miesiącu 104

Wszystkich 469313

Kubik-Rubik Joomla! Extensions