Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

z dnia 21.05.2012 roku w sprawie zmiany reprezentacji Sejmu przed Trybunałem Konstytucyjnym badającym konstytucyjność ustawy o ROD

Wyznaczony w poprzedniej kadencji przedstawiciel Sejmu na rozprawę w sprawie badania konstytucyjności ustawy o ROD przez Trybunał Konstytucyjny w osobie Pana Posła Dery budzi ogromne kontrowersje i obawy o bezstronność przedstawiciela Sejmu.

Poseł Andrzej Dera w środowisku działkowców postrzegany jest, jako zagorzały przeciwnik ustawy o ROD, czemu dał wyraz w wielu wystąpieniach publicznych a także w czasie rozprawy w Trybunale Konstytucyjnym.

Zwracamy się do Pani Marszałek Sejmu o zmianę ustaleń Sejmu poprzedniej kadencji. Poseł Andrzej Dera nie gwarantuje neutralności nie mówiąc już o obronie treści ustawy, którą uchwalił przecież Sejm Rzeczypospolitej.

Członkowie Prezydium

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 206

Wczoraj 179

W tygodniu 1232

W miesiącu 206

Wszystkich 418571

Kubik-Rubik Joomla! Extensions