Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

Okręgowy Zarząd PZD w Szczecinie uczestniczył w dniach 20-22.04.2012r. w 14 Targach Roślin i Architektury Krajobrazy „Ogród –Zielony design” na terenie Międzynarodowych Targów Szczecińskich. Targi były okazją podniesienia wrażliwości i świadomości ekologicznej mieszkańców w zakresie znaczenia obszarów zieleni na terenach zurbanizowanych.

Na stoisku OZ PZD można było uzyskać informacje o aktualnej sytuacji Związku oraz podpisać się pod stanowiskiem w obronie ustawy o ROD, zakupić literaturę działkową oraz tradycyjnie zbadać ph gleby. W postaci pokazu multimedialnego można było zobaczyć ogrody działkowe w okręgu szczecińskim. Nasze stoisko odwiedziło wielu architektów krajobrazu, ogrodników, szkółkarzy, mieszkańców Szczecina. Jesteśmy przekonani, że udział w targach jest doskonałą promocją PZD.

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 54

Wczoraj 81

W tygodniu 622

W miesiącu 904

Wszystkich 476507

Kubik-Rubik Joomla! Extensions