Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

Szanowna Pani Marszałek
Sytuacja wywołana przez skargę I Prezesa Sądu Najwyższego do Trybunału Konstytucyjnego budzi wiele niepokoju wśród działkowców. Działkowcy nie wgłębiają się w tajniki prawa. Natomiast interesuje ich przyszłość ogrodów działkowych. Ogrody te mają różną historię i różne uregulowania prawne.
Aktualne obowiązujące przepisy prawne są korzystne dla rodzin działkowców i ustawę o ROD z 2005 roku popieramy w całej rozciągłości. Ustawa ta gwarantuje nam stabilny rozwój ogrodów i ich przyszłość.
Niepewność co do przyszłości tych ogrodów powoduje różnego rodzaju rozważania a nikt na dzień dzisiejszy nie jest w stanie powiedzieć co dalej? Zwracamy się więc do Pani Marszałek z pytaniem czy możemy być bezpieczni na swoich działkach oraz czy są jakieś zagrożenia co do dalszego ich funkcjonowania?
Z wyrazami szacunku - podpisy 12 osób.

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 55

Wczoraj 81

W tygodniu 623

W miesiącu 905

Wszystkich 476508

Kubik-Rubik Joomla! Extensions