Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

w sprawie wydarzeń w ROD im. „Zielona  Dolina” w Swarzędzu.

To co dzieje się w ogrodzie „Zielona Dolina” musi budzić sprzeciw, a zarazem niepokój. Działanie stowarzyszenia, które prowadzi szeroką kampanię na forach internetowych  jak również kolportując swoje gazetki do różnych adresatów jest szkodliwe dla wszystkich działkowców w Polsce. Zatargi wewnętrzne należy rozwiązywać zgodnie z prawem w ogrodzie ale nie można opluwać innych bezpodstawnie. Postępowanie  takie służy jedynie ludziom, którzy są zwolennikami likwidacji ogrodów w miastach.

Powinno Wam być wstyd. Wyrastaliście w tym Związku, a teraz prywata popchnęła Was do działań przeciwko uczciwym działkowcom. Prowadzicie wrogą robotę przeciwko tym, którzy Was nie popierają. Pokazaliście wyraźnie swoje oblicze. Jak wynika z faktów, nie jesteście również bez winy, a dotyczy to naruszania prawa wynikającego z ogólnych przepisów.

Wielkopolska zawsze uchodziła za region solidny i wzór gospodarza, a na publicznym forum pokazujecie obraz, który szkodzi i Wam i całej rzeszy działkowców w Polsce. Należy się opamiętać w swoim zacietrzewieniu. Uważamy, że takie postępowanie jest niegodne działkowca.

(Podpisy 24 Członków)

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 178

Wczoraj 185

W tygodniu 363

W miesiącu 3518

Wszystkich 485200

Kubik-Rubik Joomla! Extensions