Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

Zarząd ROD im. „Miejski” w Pyrzycach w dniu 25.01.2012 r. zorganizował noworoczne spotkanie w Domu Działkowca w Pyrzycach. W spotkaniu uczestniczyli członkowie Zarządu, członkowie komisji rewizyjnej, komisji rozjemczej, działacze i gospodarze ogrodu. Zagajenie i omówienie najważniejszych wydarzeń w 2011 r. w organach PZD w skali kraju, okręgu i ogrodu dokonała Prezes Zarządu Pani Genowefa Nowicka. Z ramienia Okręgowego Zarządu PZD w Szczecinie pod nieobecność Pana Prezesa OZ Tadeusza Jarzębaka, który uczestniczył  w pracach Prezydium KR PZD w Warszawie, miał przyjemność gościć Józef Romanowski. W imieniu Prezesa OZ złożył podziękowanie za otrzymane zaproszenie.

W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście: Radny Powiatu Pan Walenty Darczuk oraz Radny Miasta i gminy Pan Krzysztof Dubicki. Brak uczestnictwa  usprawiedliwił w ostatniej chwili burmistrz Pan Jerzy Marek Olech z powodów pogrzebu członka rodziny.

 

Korzystając z okazji pobytu radnych przedyskutowano bieżące najważniejsze problemy społeczne z jakimi boryka się ROD „Miejski”. Radni zadeklarowali w tych sprawach pomoc. W dalszej części dyskusji wiceprezes OZ PZD w Szczecinie odpowiedział na pytania zebranych i omówił znaczenie Apelu IX Krajowego Zjazdu Delegatów PZD z dnia 17.12.2011 do działkowców o masowy udział w obronie swoich praw i rodzinnych ogrodów działkowych.        

Przedstawiciel OZ PZD Szczecin złożył na ręce prezes ROD życzenia od Prezesa OZ Tadeusza Jarzębaka na nowy 2012 rok i podziękowanie za dotychczasowa  pracę na rzecz ogrodu.

 

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 62

Wczoraj 180

W tygodniu 446

W miesiącu 4911

Wszystkich 429275

Kubik-Rubik Joomla! Extensions