Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

Dnia 24 lutego br w siedzibie OZ PZD odbyło się szkolenie instruktażowe zespołu powołanego do obsługi walnych zebrań sprawozdawczo - wyborczych w 2015 roku w ROD Okręgu Szczecin.

Wytypowani członkowie zespołu zostali zapoznani z całokształtem kampanii sprawozdawczo - wyborczej w Stowarzyszeniu Ogrodowym PZD.

Uczestnicy zostali zapoznani z dokumentami przyjętymi przez Prezydium i KR PZD ułatwiającymi pracę przygotowawczą do zebrań dla Zarządów ROD.

Omówione zostały szczegółowo zasady przeprowadzania walnych zebrań i konferencji sprawozdawczo - wyborczych zawarte w wytycznych Prezydium KR PZD na rok 2015.

W dyskusji poruszano wiele problemów czysto organizacyjnych oraz terminów przeprowadzanych zebrań.

Dla zespołu obsługującego zebrania przekazane zostały niezbędne materiały oraz informacje o aktualnej sytuacji dotyczącej Związku i ogrodów.

Zwrócono uwagę na zagadnienia, które mogą być poruszane również na walnych zebraniach sprawozdawczo – wyborczych.

Rozpoczyna się kampania sprawozdawczo - wyborcza w Okręgu, w najbliższych dniach przewidziane są już zebrania a z ogrodów napływają zgłoszenia z terminami zebrań.

Wszystkim uczestnikom zwrócono uwagę na nieprawidłowości wynikające z dotychczasowych doświadczeń, w celu uniknięcia popełnienia uchybień, które mogą skutkować unieważnieniem zebrania lub jego uchwał.

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 4

Wczoraj 191

W tygodniu 765

W miesiącu 4388

Wszystkich 335453

Kubik-Rubik Joomla! Extensions