Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

29.10.2014 roku w siedzibie Okręgowego Zarządu PZD w Szczecinie zorganizowane zostało spotkanie w sprawie planu przedsięwzięć kontrolnych w rodzinnych ogrodach działkowych w okręgu, w okresie przygotowania do sezonu zimowego. W oparciu o prawne dokumenty, został przedstawiony przez mł. insp. Andrzeja Popioła i asp. Arkadiusza Myśliwskiego z Wojewódzkiej Komendy Policji w Szczecinie, zakres i cel działania policji na terenie województwa Zachodniopomorskiego, a dotyczących bezpieczeństwa w ogrodach działkowych.

Przedstawione zostały terminy planowanej akcji na okres 19-23.11.2014 oraz przedyskutowano metody współpracy zarządów ROD z policją w przedmiotowej kwestii.

Planowane działania kontrolne mają na celu rozpoznanie skali zagrożeń oraz wypracowania głównych kierunków działania w zakresie bezpieczeństwa na okres zimowy.

Ustalono także, iż na początku okresu wiosenno-letniego zostanie zorganizowana szeroka debata z udziałem działkowców na temat poprawy warunków bezpieczeństwa w ogrodach.

W ocenie Okręgowego Zarządu PZD dotychczasowa współpraca z jednostkami policji jest poprawna, a jej efekty zmierzają do zapewnienia działkowcom i ogrodom lepszych warunków funkcjonowania.

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 1

Wczoraj 191

W tygodniu 762

W miesiącu 4385

Wszystkich 335450

Kubik-Rubik Joomla! Extensions