Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

28 czerwca br.Trybunał Konstytucyjny rozpozna wniosek Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego o uchylenie całej ustawy o ROD. Sędziowie zadecydują o przyszłości polskich działkowców. Zakwestionowano bowiem całą ustawę, a więc wszystkie prawa, jakie przysługują działkowcom. Tymczasem reprezentantem Sejmu w TK prawdopodobnie będzie jawny wróg ustawy gwarantującej te prawa-poseł A. Dera.

Wątpliwości budzi też determinacja do jej obrony ze strony Prokuratora Generalnego. Istotne jest więc, aby sędziowie wiedzieli, jak ustawę postrzegają działkowcy. W końcu to o naszych prawach będą rozstrzygać.

 

Każdy, komu przyszłość ogrodów leży na sercu, powinien chwycić za pióro i pisać do Trybunału. Dajmy świadectwo oczekiwań panujących w ogrodach – po 28 czerwca 2012 r. może być na to za późno!

Listy można kierować na adres: Trybunał Konstytucyjny al. Szucha 12a 00-918 Warszawa lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 206

Wczoraj 179

W tygodniu 1232

W miesiącu 206

Wszystkich 418571

Kubik-Rubik Joomla! Extensions