Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

Artykuły

Pan
Sylwester Chruszcz
Poseł do Parlamentu Europejskiego
Liga Polskich Rodzin

Składamy Panu serdeczne podziękowanie za przesłane wyrazy poparcia dla podejmowanych starań przez Polski Związek Działkowców, o zachowanie ogrodów działkowych w interesie wielomilionowej rodziny Działkowców w Polsce, skupiającej ludzi szczególnie potrzebujących wsparcia ze strony społeczeństwa.
Wyrażamy gotowość do dalszej współpracy.

Prezes OZ PZD w Szczecinie - mgr Tadeusz Jarzębak
Sekretarz OZ PZD w Szczecinie - inż. Edward Grabowski

Szczecin, styczeń 2006 roku

Pani
Krystyna Krawczyk
PREZES ZARZĄDU
PRACOWNICZEGO OGRODU DZIAŁKOWEGO
im. "STEFANA CZARNIECKIEGO"
w Stargardzie Szczecińskim

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie gratuluje spaniałego dorobku artystycznego, zaprezentowanego na wystawie Prac Malarskich Krystyny Krawczyk połączonego z przepięknym koncertem chóru i orkiestry uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Stargardzie Szczecińskim.
Doznania artystyczne malarstwa oraz muzyki i śpiewu Polskich kolęd tworzą fundament, na którym ostoi się narodowa tradycja bożonarodzeniowa.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Prezes OZ PZD w Szczecinie - mgr Tadeusz Jarzębak
Sekretarz OZ PZD w Szczecinie - inż. Edward Grabowski

Szczecin, 13 styczeń 2005 roku

Panu
Kazimierzowi Lipińskiemu
Burmistrzowi Miasta i Gminy
w Pyrzycach

Za owocną współpracę ze społecznym ruchem ogrodnictwa działkowego na Ziemi Pyrzyckiej, za zrozumienie potrzeb jego istnienia i rozwoju oraz za wspieranie wszystkich poczynań działkowców w integrowaniu lokalnych społeczności, ochronie środowiska naturalnego i stwarzania warunków niesienia wymiernej pomocy materialnej oraz godnego wypoczynku dla ludzi szczególnie jej potrzebujących.

Prezes OZ PZD w Szczecinie - mgr Tadeusz Jarzębak
Sekretarz OZ PZD w Szczecinie - inż. Edward Grabowski

Pan
dr Andrzej Łapkiewicz
Redaktor Naczelny
"KURIERA SZCZECIŃSKIEGO"


Szanowny Panie Redaktorze

Działkowcy Okręgu Szczecińskiego Polskiego Związku Działkowców pozdrawiają gorąco Kierownictwo, dziennikarzy oraz wszystkich pracowników Redakcji "Kuriera Szczecińskiego", obchodzącego w 2005 roku wspaniały jubileusz 60-lecia publicznej służby społeczeństwu Województwa Zachodniopomorskiego
"Kurier Szczeciński" - tak bliska sercu każdego Szczecinianina - codzienna gazeta, związana z mieszkańcami Ziemi Szczecińskiej na dobre i na złe, od zarania życia Polaków na tej ziemi po II Wojnie Światowej, wniosła historyczny wkład w odbudowę, zagospodarowanie oraz stwarzanie warunków do rozwoju polskości tej ziemi.
"Kurier Szczeciński", dzięki obiektywizmowi i codziennej wrażliwości na wszystko, czym żyją mieszkańcy, zdobył popularność i sympatię każdego mieszkańca, na którą składa się talent i żmudna praca dziennikarzy walczących o dobro i zachowanie tych wartości, bez których społeczeństwo byłoby uboższe.
Dziękujemy za to, że problemy ogrodów działkowych i ludzi korzystających z dobrodziejstwa działki, nigdy nie były obce dziennikarzom "Kuriera Szczecińskiego" - gdzie trzeba chwalili, gdzie trzeba ganili, ale zawsze w obronie ludzi i ich interesów.
Gratulując tak pięknego jubileuszu, życzymy długich lat istnienia i dalszego rozwoju oraz sukcesów dla dobra wszystkich mieszkańców Ziemi Szczecińskiej.

Prezes OZ PZD w Szczecinie - mgr Tadeusz Jarzębak
Sekretarz OZ PZD w Szczecinie - inż. Edward Grabowski

wstecz [...] dalej

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 43

Wczoraj 147

W tygodniu 899

W miesiącu 4189

Wszystkich 428553

Kubik-Rubik Joomla! Extensions