Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

Nasza współpraca

Szanowny Pan
Paweł Tarczyński
DYREKTOR ZARZĄDU DRÓG I TRANSPORTU MIEJSKIEGO
W SZCZECINIE


W imieniu Polskiego Związku Działkowców, a także działkowców Szczecina, serdecznie Panu dziękujemy za owocną współpracę ze społecznym ruchem ogrodnictwa działkowego na terenie miasta Szczecina, zrozumienie potrzeb jego istnienia i rozwoju oraz pomoc w utrzymaniu czystości i porządku w sąsiedztwie rodzinnych ogrodów działkowych na terenie naszego miasta, a także wspieranie działań działkowców na rzecz ochrony środowiska i rekultywacji terenów zielonych.
Dziękujemy za wdrażanie i realizację zadania ochrony środowiska i rekultywacji terenów zielonych miasta Szczecina, a także stwarzanie warunków godnego wypoczynku dla ludzi szczególnie potrzebujących.

Prezes OZ PZD w Szczecinie - mgr Tadeusz Jarzębak
Sekretarz OZ PZD w Szczecinie - inż. Edward Grabowski

Szczecin, 14 październik 2005 roku

Szanowny Pan
Andrzej Bąkowski
KOORDYNATOR ZADANIA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA I REKULTYWACJI TERENÓW ZIELONYCH
MIASTA SZCZECINA


W imieniu działkowców miasta Szczecina, serdecznie Panu dziękujemy za owocną współpracę ze społecznym ruchem ogrodnictwa działkowego na terenie naszego miasta, zrozumienie potrzeb jego istnienia i rozwoju oraz pomoc w utrzymaniu czystości i porządku w sąsiedztwie rodzinnych ogrodów działkowych.
Dziękujemy za wdrażanie i realizację zadania ochrony środowiska i rekultywacji terenów zielonych miasta Szczecina, a także stwarzanie warunków godnego wypoczynku dla ludzi szczególnie potrzebujących.
Zaangażowanie pracowników Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego przyniosło wymierny efekt w postaci estetycznego wyglądu naszych dzielnic i ogrodów.

Prezes OZ PZD w Szczecinie - mgr Tadeusz Jarzębak
Sekretarz OZ PZD w Szczecinie - inż. Edward Grabowski

Szczecin, 14 październik 2005 roku

Pan
insp. Miłosław Denis
KOMENDANT
POWIATOWEJ POLICJI
W CHOSZCZNIE


Za owocną współpracę ze społecznym ruchem ogrodnictwa działkowego na Ziemi Choszczeńskiej, za zrozumienie potrzeb jego istnienia i rozwoju oraz za wspieranie wszystkich poczynań działkowców w integrowaniu lokalnych społeczności.
Dziękujemy za wdrażanie i realizację programu "Bezpieczny Ogród", a także stwarzanie warunków niesienia wymiernej pomocy materialnej oraz godnego wypoczynku dla ludzi szczególnie jej potrzebujących.

Prezes OZ PZD w Szczecinie - mgr Tadeusz Jarzębak
Sekretarz OZ PZD w Szczecinie - inż. Edward Grabowski

Szczecin, 1 grudzień 2004 roku

Pan
Zbigniew Parzych
p. o. KOMENDANTA
STRAŻY MIEJSKIEJ
W CHOSZCZNIE


Za owocną współpracę ze społecznym ruchem ogrodnictwa działkowego na Ziemi Choszczeńskiej, za zrozumienie potrzeb jego istnienia i rozwoju oraz za wspieranie wszystkich poczynań działkowców w integrowaniu lokalnych społeczności.
Dziękujemy za wdrażanie i realizację programu "Bezpieczny Ogród", a także stwarzanie warunków niesienia wymiernej pomocy materialnej oraz godnego wypoczynku dla ludzi szczególnie jej potrzebujących.

Prezes OZ PZD w Szczecinie - mgr Tadeusz Jarzębak
Sekretarz OZ PZD w Szczecinie - inż. Edward Grabowski

Szczecin, 1 grudzień 2004 roku

wstecz [...] dalej

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 18

Wczoraj 139

W tygodniu 478

W miesiącu 3543

Wszystkich 369670

Kubik-Rubik Joomla! Extensions