Polecamy:

Prasa Działkowa

 

ZIELEŃ – 21 WIEKU KIERUNEK ŚWIATOWY

Już obecnie świat dostrzega zagrożenie nowoczesnego postępu cywilizacyjnego i przewiduje jak ratować planetę i człowieka zarządzającego postępem i bezpieczeństwem. Dla ratowania potrzebne są bardzo duże środki finansowe i nowoczesne myślenie. Więcej

 

Ogłoszenia, przetargi

Zaproszenie

Zarząd ROD „Port Centralny” w Szczecinie zaprasza do składania ofert na posadzenie 75 szt. drzew o obwodzie 12 cm mierzonym na wysokości 100cm oraz 200szt krzewów, założenie łąki kwietnej 100m2 na bazie traw i bylin oraz wysianie trawy na pow. ok.l00m2

GATUNKI DRZEW:

Grab pospolity, Lipa, Jarzębina, Klon, Głóg, Brzoza, Robinia.

Dodatkowo 3 sztuki Surmii miododajnej, odstraszającej komary i kleszcze.

KRZEWY;

Ligustr, Forsycja, Śnieguliczka, Lilak, Jaśmin, Kalina, Czeremcha.

BYLINY I TRAWY OZDOBNE -30szt -odstraszające kleszcze i komary.

Założenie łąki kwietnej trwałej na bazie traw i bylin na powierzchni 100m2

Oferta powinna zawierać:

Cenę drzewka, cenę krzewu, oraz cenę usługi: zakupu, transportu, posadzenia, ceny pozostałych usług i akcesoriów koniecznych przy posadzeniu drzew i krzewów (paliki po 2 do każdego drzewka, taśmy, podłoża - utworzenie misy itp.) Prosimy o podawanie cen brutto. Nasadzenia będą wykonywane na terenie podmokłym- torfowym- okolice Wyspy Puckiej. Materiały po stronie oferenta.

Warunki udziału: Wykonawca dysponuje doświadczonym personelem, uprawnieniami oraz zaświadczeniami niezbędnymi do wykonania zamówienia z dokumentacją.

Kryteria wyboru oferty: cena brutto 60%, termin wykonania 20%, okres gwarancji 20%.

Oferty należy składać na adres: ROD „Port Centralny” ul. Kanał Parnicki 4A Szczecin lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 30 września 2022r.

Zastrzegamy sobie prawo swobodnego wyboru oferty jak również unieważnienie przetargu bez podania przyczyn, oraz nie ponoszenia odpowiedzialności prawnej i finansowej za otrzymane oraz przygotowane do przetargu przez oferenta materiały przetargowe. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 502 642 070 w godz. 10-14 z wyjątkiem dni wolnych od pracy.

Zarząd ROD „Port Centralny’”

O nas

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców w Szczecinie.

 

Licznik wejść

Dzisiaj 17

Wczoraj 83

W tygodniu 691

W miesiącu 2958

Wszystkich 443701

Kubik-Rubik Joomla! Extensions